Dbaj o zęby

74
views

Paradontoza to choroba przyzębia, z którą walczy nawet siedmiu na dziesięciu Polaków. Nieleczona może prowadzić nawet do utraty uzębienia, a skuteczność jej zwalczania opiera się zwłaszcza na działaniach profilaktycznych.

Osobom narażonym na choroby przyzębia wychodzi naprzeciw firma Periodent Centrum Leczenia i Profilaktyki Paradontozy. W akcji profilaktycznej na stronie www.stopparadontozie.pl grupa stomatologów wyjaśnia, jak ustrzec się przed chorobą, jak prawidłowo dbać o zęby i na jakie niepokojące sygnały przede wszystkim być wyczulonym.

Na stronie można znaleźć porady ekspertów i poznać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Firma Periodent jasno przedstawia czynniki ryzyka związane z możliwością zachorowania i radzi, jak chronić się przed tym schorzeniem. Na www.stopparadontozie.pl można wykonać krótki test w postaci ankiety, aby dowiedzieć się więcej o kwestii zagrożeń i ryzyka zachorowania. Dla wszystkich wypełniających test przewidziano gratisy w postaci bezpłatnej konsultacji w gabinecie, wraz z darmową diagnostyką RTG.

Ładne zęby to nasza wizytówka. W trosce o to, aby zęby były zdrowe i ładne, firma Periodent dokłada wszelkich starań, aby procent zachorowań na paradontozę i inne choroby przyzębia wśród Polaków stale malał. Klinika znajdująca się na Bielanach w Warszawie oferuje pełen zakres usług stomatologicznych i gwarantuje kompleksowe podejście do diagnostyki i leczenia.