Dla fanów Hondy

33
views

Portal internetowy Honda.jkk.com.pl to witryna, która proponuje dużo więcej niż tylko zwykłą możliwość przepatrzenia i opcjonalnego zakupu nowego samochodu. Misja założenia strony jest bardziej głębsza i bardziej ciekawsza. Mianowicie oprócz ukazania nowości w salonach Hondy użytkownicy mogą ponadto zobaczyć pozostałe, równie ciekawe oferty tej marki. Znajdziemy tu także w dogodnej cenie samochody używane nie tylko Hondy ale również innych znanych marek. Ponadto można kupić części i gadżety samochodowe, znaleźć adresy najlepszych serwisów i wiele innych. Wszystko poukładane w przyjazny i intuicyjny układ.
Kategorie na stronie Hondy:
Samochody nowe – znajduje się tu lista samochodów firmy Honda wraz z cennikiem oraz szczegółowymi opisami i filmem reklamowym.
Samochody od ręki – to te samochody, które możecie państwo odebrać z salonu bezpośrednio po zakupie.
Samochody używane – auta w promocyjnych cenach wybranych takich jak Mazda, Peugeot.
Promocje – promocyjne ceny na poszczególne modele samochodów a także gadżety i części.
Części i akcesoria – oryginalne części i akcesoria marki Honda.
Finansowanie – tu umieszczone zostały informacje na temat kredytów i leasingu, a także ubezpieczeń.
Serwis – w tej zakładce znajduje się masa informacji dotyczących przeglądu, serwisu blacharsko-lakierniczego i mechanicznego itd.
W witrynie opłaci się spędzić trochę czasu, szczególnie kiedy pod uwagę jest brany zakup Hondy. Można szczegółowo przyjrzeć się autom, zapoznać się z danymi technicznymi i poczytać o późniejszym serwisie i okresie gwarancyjnym. Wszystkie pytania należy zgłaszać poprzez telefon lub udać się do najbliższego salonu lub serwisu Hondy.